CIala jamiste w penisie- jak powiększyć penisa - skutecznaerekcja.pl

Ciała jamiste w penisie – Zabiegi i popularne sposoby na powiększenie ciał jamistych

Ciała jamiste w penisie – Zabiegi i popularne sposoby na powiększenie ciał jamistych
5 (100%) 1 vote

Naturalny mechanizm erekcyjny jest bardzo skomplikowanym procesem fizjologicznym, który obejmuje współdziałanie różnych układów organizmu ludzkiego, natomiast w obrębie samego członka, kluczową rolę podczas wzwodu i w trakcie usztywniania prącia odgrywają specjalne struktury o nazwie ciała jamiste.

Te dwie równoległe przestrzenie, umiejscowione wzdłuż członka, stanowią rodzaj zatok, które w trakcie wzwodu wypełniają się krwią tętniczą, stopniowo usztywniając w ten sposób prącie. W stanie pełnej erekcji ciśnienie krwi w ciałach jamistych wzrasta, uciskając tym samym żyły odpowiedzialne za jej odprowadzenie i zapewniając dzięki temu sztywność członka przez dłuższy czas.

 

Środki wpływające na powiększenie ciał jamistych członka

Dostępne we wszystkich sklepach dla dorosłych, kuszą opisem niezwykłych efektów ich stosowania. Wywołują zarówno wśród samych mężczyzn, jak i większości specjalistów nieustającą dyskusję na temat ich skuteczności. Działanie części z takich środków, mających wspomagać i powiększać erekcję, podobno opiera się na ich bezpośrednim wpływie na układ krwionośny człowieka, poprzez poprawienie i zwiększanie dopływu krwi do członka. Ich działanie wpływające na funkcję ciał jamistych, powiększających się i usztywniających pod wpływem zwiększonego ciśnienia krwi, jest uznawane często, za sposób na zwiększenie rozmiaru, to jest długości i obwodu członka. Skuteczność takich środków nie została potwierdzona badaniami. Trudno wierzyć w ich skuteczność.

Jak działają pompki powiększające członek?

Jest to urządzenie popularne głównie w krajach skandynawskich, umożliwiające mężczyznom osiągnięcie satysfakcjonującego wzwodu, a także mogące – w niektórych sytuacjach – wpłynąć na powiększenie członka.

Pompki mogą być ręczne lub zasilane bateriami, wykonane bywają ze szkła, plastiku, metalu… ale zasada ich działania pozostaje jednak zawsze taka sama. Opiera się ona na podciśnieniu, które wytwarza się podczas wypompowania powietrza, a w konsekwencji do członka zostaje doprowadzona większa ilość krwi, niż miałoby to miejsce podczas normalnej, niewspomaganej, fizjologicznej erekcji. Aby uzyskać usztywnienie członka, należy nałożyć na niego pompkę (mającą zazwyczaj kształt walca) i wytworzyć próżnię, po czym na usztywniony członek trzeba zsunąć gumkę uciskającą członek u jego nasady i zapobiegającą odpływowi krwi. Po stosunku gumkę należy bezwarunkowo zdjąć – jeżeli mężczyzna zapomni o tym „szczególe”, konsekwencje mogą być bardzo poważne i nieodwracalne. Lekarze ostrzegają nawet w takim przypadku przed martwicą członka.

 

Jest jeszcze operacja wydłużająca penis…

Operacyjne metody powiększania penisa są zazwyczaj ostateczną drogą rozwiązania problemu jego gabarytów. W przypadku chirurgicznego powiększania członka, najczęściej lekarz wykonuje przecięcie więzadła pozwalające na uzyskanie optycznego efektu, w postaci kilku dodatkowych centymetrów, które normalnie są ukryte wewnątrz ciała. W wyniku takiej operacji ukryta dotychczas część penisa, zostaje uwidoczniona zarówno w stanie spoczynku, jak i we wzwodzie.

Dodaj komentarz