Hasco Mensil - lek na erekcję

Hasco Mensil – środki na erekcję- skuteczność, cena, dawkowanie

Hasco Mensil – środki na erekcję- skuteczność, cena, dawkowanie

Hasco Mensil – środki na erekcję- skuteczność, cena, dawkowanie
Oceń artykuł

Tabletki Mensil to preparat na poprawę kondycji seksualnej, który jest zalecany dla dorosłych mężczyzn borykających się z zaburzeniami erekcji, czyli niezdolnością do uzyskania lub utrzymania wzwodu niezbędnego do odbycia w pełni satysfakcjonującego stosunku płciowego.

Impotencja jest chorobą zaliczaną do grupy dysfunkcji seksualnych, której nie należy bagatelizować. Ma ona bowiem wpływ zarówno na fizyczne, jak i psychiczne zdrowie człowieka. Oddziałuje ona na pewność siebie, poczucie własnej wartości oraz życie seksualne.

Za działanie Mensilu odpowiada substancja czynna, jaką jest sildenafil. Przez dłuższy czas była ona dostępna wyłącznie na receptę, lecz obecnie w dawce 25 mg jest wydawana bez recepty. Sildenafil należy do leków z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. W składzie Mensilu znajdziemy także polakrylinę potasową, laktozę jednowodną, krzemionkę koloidalną bezwodną, aspartam, powidon K-30, kroskarmelozę sodową oraz kwas solny.

Dawkowanie tabletki Mensil

Zalecane dawkowanie Mensilu to 25 mg na dobę. Jeżeli czujemy, że jest ono za mocne lub zbyt słabe, niezbędne będzie skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. Preparat należy przyjmować na około godzinę przed planowanym zbliżeniem. Ma on formę wygodnych tabletek do rozgryzania i żucia, bez konieczności popijania, co umożliwia zażywanie go w dowolnym miejscu i czasie.

Działanie Mensil

Działanie Mensilu opiera się o wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając jednocześnie napływ krwi podczas podniecenia seksualnego. By preparat mógł zadziałać w sposób prawidłowy, niezbędna jest stymulacja seksualna.

Czas, po którym Mensil na erekcję zaczyna działać jest uzależniony od indywidualnej reakcji organizmu pacjenta i przeważnie wynosi od 30 do 60 minut (może być to nieco później, jeżeli preparat został zażyty po obfitym posiłku).

Jeżeli Mensil nie działa – nie następuje erekcja lub jest ona zbyt krótka, niezbędna będzie konsultacja ze specjalistą.

Gdzie kupić Mensil?

Jest on dostępny w każdej aptece – tak stacjonarnej, jak i internetowej. Cena Mensilu jest bardzo atrakcyjna i wynosi około 10 – 15 złotych.

Przed jego zakupem, należy poinformować lekarza lub farmaceutę o przyjmowanych przez nas obecnie lub w ostatnim czasie lekach. Związane jest to z faktem, że tabletki Mensil mogą wykazywać interakcję z innymi lekami, w szczególności tymi, które stosuje się w walce z bólami w klatce piersiowej.

Przeciwwskazania przy stosowaniu Mensil

Przeciwwskazania do przyjmowania Mensilu to między innymi zażywanie go jednocześnie z lekami uwalniającymi tlenek azotu albo azotanami w jakiejkolwiek postaci. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku przyjmowaniu go z preparatami pobudzającymi cyklazę guanylową, jak riocyguat – doprowadzić może to bowiem do objawowego niedociśnienia tętniczego. Tabletek Mensil nie powinni zażywać także mężczyźni, u których aktywność seksualna nie jest wskazana, na przykład z ciężkimi schorzeniami układu sercowo – naczyniowego.

W Internecie spotkać można się z bardzo pozytywnymi opiniami na temat Mensilu. Przyjmujące go osoby wskazują na dostępność bez recepty, korzystną cenę, wygodną postać w formie tabletek do rozgryzania, szybki czas działania oraz wysoką skuteczność.

 

Źródła:

 

  • https://www.aptekaolmed.pl/product-pol-52235-Mensil-0-025g-2-tabletki-do-rozgryzania-i-zucia.html
  • http://www.hasco-lek.pl/pl/produkty/nasze-produkty/mensil?start=162

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *