Inventum Aflofarm – środki na potencję – skuteczność, dawkowanie, cena

Inventum Aflofarm – środki na potencję – skuteczność, dawkowanie, cena

Inventum Aflofarm – środki na potencję – skuteczność, dawkowanie, cena
5 (100%) 1 vote

Lek Inventum to preparat przeznaczony do stosowania u dorosłych mężczyzn borykających się z zaburzeniami erekcji. Definiuje się je jako niemożność uzyskania albo utrzymania wzwodu prącia wystarczającego do odbycia zbliżenia. Tabletki Inventum zawierają w swoim składzie sildenafil, czyli popularną substancję stosowaną w leczeniu zaburzeń wzwodu. Lek na potencję Inventum pomaga osiągnąć wzwód pod wpływem wcześniejszego pobudzenia seksualnego. Ma on postać dyskretnych tabletek do rozgryzania i żucia, które nie wymagają popijania, co znacząco zwiększa komfort jego stosowania.

Inventum bez recepty poprawia jakość życia seksualnego mężczyzn, wspomagając uzyskanie pełnego wzwodu. Podczas podniecenia seksualnego indukuje on rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, zwiększając napływ krwi i pozwalając na odbycie satysfakcjonującego stosunku płciowego.

Skład Inventum to między innymi sildenafil, który należy do grupy inhibitorów swoistej dla cGMP fosfodiesterazy typu 5, która uczestniczy w procesie rozkładu cGMP w ciałach jamistych prącia, skutkując osiągnięciem erekcji. Zahamowanie aktywności PDE5 przyczynia się do wzrostu stężenia cGMP powstałego wskutek przemian metabolicznych zachodzących podczas pobudzenia seksualnego. Efekty działania Inventum na potencję są uzależnione od stymulacji seksualnej oraz podniecenia pacjenta.

Dawkowanie Inventum

Jedno opakowanie Inventum zawiera 4 tabletki po 25 mg każda. Cena Inventum to około 15 złotych. Preparat należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy skontaktować się ze specjalistą lub farmaceutą. Zalecane dawkowanie Inventum to 50 mg. Leku nie należy stosować częściej niż raz na dobę. Zażywać powinno się go na około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Tabletkę rozgryzamy i żyjemy aż do rozpuszczenia. Jeżeli uznamy, że działanie preparatu jest za silne lub zbyt słabe, najlepiej skonsultować się w lekarzem. W zależności od skuteczności albo działań niepożądanych, dawkowanie Inventum można zwiększyć do 100 mg lub zredukować do 25 mg. Preparat pozwala na osiągnięcie erekcji wyłącznie na skutek pobudzenia seksualnego. Jak długo działa Inventum? Jest to kwestia indywidualna, lecz najczęściej jest to pomiędzy 30 a 60 minut. Działanie może nastąpić później w sytuacji, gdy lek zostanie przyjęty po spożyciu obfitego posiłku.

Przeciwwskazania przy przyjmowaniu Inventum

Przeciwwskazania do stosowania leku Inventum to między innymi nadwrażliwość na substancję czynną albo jakąkolwiek substancję metaboliczną. Ze względu na wpływ sildenfailu na przemiany metaboliczne, w których uczestniczy tlenek azotu i cGMP, nasila on hipotensyjne działanie azotanów. Przeciwwskazaniem jest zatem jednoczesne przyjmowanie leku Inventum z preparatami uwalniającymi tlenek azotu albo azotanami w jakiejkolwiek postaci. Równoczesne zażywanie inhibitorów PDE5 jest przeciwwskazane, jako że może prowadzić do objawowego niedociśnienia tętniczego. Sildenafil nie powinien być także zażywany przez osoby, u których aktywność seksualna nie jest wskazana. Zalicza się do nich między innymi pacjentów z ciężkimi schorzeniami układu sercowo – naczyniowego. Z jego stosowania zrezygnować powinny także osoby, które utraciły wzrok w jednym oku na skutek niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego.

 

Źródła:

 

  • http://www.aflofarm.com.pl/pl/produkty/leki-otc/inventum/
  • https://www.aptekaolmed.pl/product-pol-55621-Inventum-0-025g-4-tabletki-do-zucia.html

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *