O autorze

Kim Jestem?

Jestem mężczyzną, magistrem, partnerem. Mieszkam w jednym z dużych polskich miast. Mam swoje pasje i zainteresowania. Powoli zbliżam się do 40. Czy uważam się za kogoś wyjątkowego? Nie!

W takim razie, dlaczego postanowiłem założyć tę stronę? To proste. Problemy z erekcją i potencją u mężczyzn są bardziej powszechne niż nam się wydaje. Po prostu, niewielu mężczyzn chce się do tego przyznawać. Ja jako autor również wolę pozostać anonimowy. Nie ma w tym nic dziwnego. Sprawność seksualna jest bardzo ważna, zarówno w życiu jednostki jak i w wielu aspektach życia społecznego. Niewiele jest osób, które mają tyle odwagi by mówić o tym otwarcie.

Stąd pomysł na stronę. Chcę pomóc ludziom takim jak ja. Facetom, którzy borykają się z problemami z erekcją. Kiedy mnie to dotknęło, jakieś sześć lat temu, naprawdę się bałem. Relacja z partnerką zaczęła się pogarszać, unikałem jej towarzystwa. Bałem się pójść do lekarza, nie miałem też z kim na ten temat porozmawiać.

Na tym portalu zamieszczam informacje, które sam zbierałem, a mogą być przydatne jeśli dotyczy Cię ten problem. Chcę przekonać mężczyzn, że są sposoby na wspomaganie swojej potencji i że da się walczyć z tą przypadłością. Należy koniecznie przełamać strach, zasięgnąć odpowiedniej porady specjalisty oraz podjąć odpowiednie kroki w celu poradzenia sobie z problemem. Zachęcam do czytania.
Damian