Ostrovit WPC 80 – dawkowanie, stosowanie, opinie i skład

Ostrovit WPC 80 – dawkowanie, stosowanie, opinie i skład

Ostrovit WPC 80 – dawkowanie, stosowanie, opinie i skład
5 (100%) 1 vote

Ostrovit wpc 80 – opinie, dawkowanie, opinie

Białko jest jednym z najpopularniejszych odżywek, które przyjmują sportowcy oraz osoby, które amatorsko zajmują się sportem. Determinacja w osiągnięciu zamierzonych efektów sprawia, że osoby sięgają po odżywki białkowe. Rozbudowa suchej masy beztłuszczowej to cel, który stawia sobie każda z trenujących osoba.  Wykorzystanie diety wysoko proteinowej jest jednym z najlepszych działań, które realnie mogą wpłynąć na osiągnięte wyniki.

 

Ostrovit WPC 80 – skład

Odzywka białkowa Ostrovit WPC 80 to odżywka bazująca na koncentracie serwatki. Charakteryzuje się ona obecnością od 65 do 80 % czystego białka przypadającego na 1 porcję odżywki, przy małej ilości dostarczanych tłuszczów (2-6%). Odżywki WPC 80 charakteryzują się obecnością białek roślinnych w swoim składzie. Ich obecność w odżywce wpc 80 ma na celu podbicie aminogramu odżywki. Odżywka białkowa Ostrovit WPC 80 dostarcza w 1 porcji czyste białko serwatkowe w postaci koncentratu, które jest wysoko przyswajalne.

Ostrovit WPC 80 – działanie

Odżywka WPC 80 jest idealnym rozwiązaniem na rozbudowę suchej masy mięśniowej (beztłuszczowej). Dzięki dużej ilości czystego białka i jego dużej przyswajalności odżywka ta jest fundamentem w procesie budowania masy mięśniowej. WPC 80 posiada również niską wartość energetyczną, dlatego może być stosowana w procesie utraty wagi, przy jednoczesnym budowaniu mięśni. Odżywka ta wspomaga również regenerację po intensywnych ćwiczeniach.

Ostrovit WPC 80 – dawkowanie

Dawkowanie odżywki Ostrovit WPC 80 powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami, znajdującymi się na etykiecie produktu. Dobowa kaloryczność odżywki musi zostać zaspokojona. Przygotowanie odżywki – porcję odżywki WPC 80 (1 miarka – 23g) należy rozpuścić w 250/300 ml zimnej wody lub mleka, następnie należy wymieszać w shakerze. Białko WPC 80 należy traktować jako dodatkowe uzupełnienie codziennego zapotrzebowania na białko, nie można stosować danego białka jako jedynego posiłku dziennie – jest to niebezpieczne.

Odżywka proteinowa – Ostrovit WPC 80 – Skutecznaerekcja.pl

Ostrovit WPC 80 – Opinie

Stosowanie odżywki WPC 80 jest znane i polecane na licznych forach oraz grupach tematycznych. Odżywka WPC 80 posiada bardzo dobre opinie pochodzące od osób zawodowo zajmujących się kulturystyką oraz od amatorów lub osób początkujących. Dzięki dużej ilości czystego białka w odżywce znajduje ona zastosowanie nie tylko jako odżywka białkowa ale również jako wspomagacz w pieczeniu ciast, ciastek, muffin i innych wypieków. Odżywka WPC 80 jest  również wykorzystywana w deserach omletach czy naleśnikach, które są idealnym uzupełnieniem wysokobiałkowej diety. Ilość smaków danej odżywki oraz dopasowanie gramatury pozwalają na idealny wybór względem swoich potrzeb.

Ostrovit WPC 80 – Cena

Cena odżywki białkowej WPC 80 waha się w zależności od gramatury. Opakowanie WPC 80 900g kosztuje w granicach 50 zł. Większa ilość 2270g można kupić w cenie już od 130 zł. Odżywki Ostroit WPC 80 można bez problemu kupić w sklepach internetowych oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży suplementów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *