Polpharma Maxigra Go – środki na erekcję – skuteczność, cena, dawkowanie

Polpharma Maxigra Go – środki na erekcję – skuteczność, cena, dawkowanie

Polpharma Maxigra Go – środki na erekcję – skuteczność, cena, dawkowanie
5 (100%) 1 vote

Zaburzenia erekcji mają znaczący wpływ na jakość życia seksualnego mężczyzn oraz ich drugich połówek, ale nie tylko – wpływają one także na pewność siebie, poczucie własnej wartości oraz relacje emocjonalne. Problemów tych skutecznie pomogą pozbyć się tabletki Maxigra Go bez recepty. Więcej przydatnych informacji na ich temat – poniżej.

Wspomniane tabletki na potencję dla mężczyzn są przeznaczone do rozgryzania i żucia. Każda z nich zawiera 25 mg sildenafilu tworzącego się z in situ 35,12 mg sildenafilu cytrynianu. W składzie tych niebieskich tabletek na potencję znajdziemy także 2,15 mg aspartamu oraz 70,45 mg laktozy jednowodnej.

Zalecane dawkowanie Maxigra 25 mg to 2 tabletki dzienne. Nie zaleca się stosowania go częściej niż raz na dobę. W zależności od skuteczności oraz tolerancji, lekarz może zdecydować o zwiększeniu dawki do 100 mg lub zredukowaniu jej do 25 mg.

Zalecana dawka początkowa u osób w podeszłym wieku oraz z ciężką niewydolnością nerek, niewydolnością wątroby oraz przyjmujących jednocześnie inne inhibitory izoenzymu CYP3A4 lub alfa-adrenolityki to 25 mg.

Cena Maxigra Go to około 15 złotych. Osoby zastanawiające się, gdzie kupić Maxigra bez recepty, z łatwością dostaną preparat w każdej aptece – zarówno stacjonarnej, jak i internetowej.

Maxigra 25 mg należy przyjąć na około godzinę przed planowanym zbliżeniem. Efekty jego działania można zaobserwować już po około 12 minutach. Czas działania Maxigra to około 4-5 godzin.

Możliwe skutki uboczne Maxigra Go są najczęściej łagodne albo umiarkowanie nasilone i krótkotrwałe. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z działań niepożądanych, należy natychmiast zaprzestać przyjmowania leku i skonsultować się z lekarzem. U mniej niż 1 na 100 pacjentów zaobserwować można reakcję alergiczną, która objawia się zawrotami głowy, trudnościami w oddychaniu, świszczącym oddechem oraz obrzękiem twarzy, ust, gardła lub powiek. Pojawić mogą się także bóle w klatce piersiowej. By je wyeliminować, należy przyjąć pozycję siedzącą i wziąć kilka głębokich wdechów. Mniej niż 1 na 10 pacjentów skarży się na nudności, nagłe zaczerwienienie twarzy, uderzenia gorąca, niestrawność, uczucie zatkanego nosa oraz zawroty głowy. Nadmiernie przedłużające się i bolesne wzwody to problem, z którym boryka się zaledwie 1 na 1000 pacjentów.

Przed przyjęciem Maxigra Go bez recepty należy skonsultować się z lekarzem wówczas, gdy borykamy się z zaburzeniami krzepnięcia takimi, jak hemofilia, dolegliwościami ze strony serca, chorobą wrzodową, niedokrwistością sierpowatokrwinkową, szpiczakiem mnogim, anatomicznym zniekształceniem prącia albo chorobą Peyroniego.

Preparatu nigdy nie należy przyjmować równocześnie z innymi rodzajami terapii zaburzeń erekcji – tak doustnymi, jak i miejscowymi. Jest on przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia.

Maxigra Go znajduje się na szczycie rankingu leków na potencję. Opinie na temat Maxigra są niezwykle pozytywne. Pacjenci podkreślają tu w szczególności wysoką skuteczność, znaczącą poprawę życia seksualnego, zwiększenie pewności siebie, szybki czas działania, dyskretną formę, niską cenę oraz dostępność bez recepty.

 

Źródła:

 

  • https://bazalekow.mp.pl/lek/57611,Maxigra-tabletki-powlekane
  • https://www.polpharma.pl/produkty-polpharmy/?guid=maxigra-go-25-mg-x-2-tab-do-rozgr-i-zucia

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *