Romantyczny ale intensywny seks - dominująca kobieta - skutecznaerekcja.pl

Romantyczny, ale intensywny seks… to możliwe?

Romantyczny, ale intensywny seks… to możliwe?

Romantyczny, ale intensywny seks… to możliwe?
5 (100%) 2 votes

Romantyczny, ale intensywny seks… Pozornie to się absolutnie wyklucza, choć przyglądając się bliżej relacjom damsko – męskim, można czasami dojść do wniosku, że wcale nie musi tak być. Przyjęło się uważać, że romantyczny seks jest domeną kobiet, a ten gwałtowny, szybki, aż do granicy brutalności stosunek – to właśnie obraz pożądany przez mężczyzn. Nawet, jeżeli zazwyczaj ten podział funkcjonuje, niekoniecznie jest on sztywno związany z płcią. Badania pokazują, że kobiety także często pragną pewnej dawki mocnego seksu.

 

Ogień i woda, czyli… jak pogodzić romantyzm z intensywnym seksem?

Romantyczna gra wstępna – to jest to, co większość kobiet kocha najbardziej. Kolacja, świece, miły wieczór, muzyka, delikatne pieszczoty, wszystkie gesty, słowa zależne od upodobań danej partnerki czy partnera. Nie ma tu uniwersalnego sposobu. Romantyczne jest wszystko to, co porusza delikatną, erotyczną strunę i przygotowuje na ewentualne mocniejsze doznania.

 

A mężczyźni i romantyzm? Okazuje się, że coraz więcej mężczyzn docenia łagodne oblicze seksu. Dotychczas przeważająca liczba kobiet szukała w seksie potwierdzenia bliskiej więzi z partnerem, jednak z każdym mijającym rokiem, także coraz większej liczbie mężczyzn zależy na bliskiej więzi. Zdecydowanie podnosi się też odsetek tych, zainteresowanych orgazmem kobiety – i to bardziej niż własnym, a dzięki temu, romantyczny seks ma się coraz lepiej.

 

Intensywne doznania seksualne – nie niszczą osiągniętego wcześniej romantycznego uniesienia do momentu, w którym są akceptowane przez obydwie strony. Wszystkie pozycje, które partnerzy lubią, zachowania, które dostarczają obu stronom mocnych i odpowiadających im bodźców są właściwe i jak najbardziej pożądane. Niestety, nie da się jednoznacznie wyrokować, gdzie w przypadku intymnego zbliżenia zaczyna się intensywny seks, a które chwile odbierane są jeszcze jako te romantyczne. Wszystko zależy od zaufania, znajomości i stopnia akceptacji siebie wzajemnie i własnych zachowań.

 

Kobiety a intensywny seks. Okazuje się, że przypisywana niegdyś paniom rola romantycznej, cichej i delikatnej istoty, odchodzi już w niepamięć. Kobiety coraz częściej pragną bowiem realizować siebie, swoje fantazje i własne pragnienia. Bywają głośne, gwałtowne i chcą odczuwać dreszczyk dominacji – znakomitym przykładem takiej postawy są Brazylijki, które – najliczniej spośród kobiet większości krajów świata – deklarują, że lubią seks oralny, co można wytłumaczyć kulturą macho, w której mężczyźni podejmują decyzje. Seks oralny daje kobietom władzę, choć na chwilę, oraz uzależnia mężczyznę i orgazm w całości od partnerki. Większość osób, niezależnie od płci, lubi w seksie właśnie ten element władzy. Namiętny stosunek to nie jest czas i miejsce na demokrację. Przejęcie władzy przez jedną ze stron lub poddanie się jej bywa bardzo silnie podniecającym bodźcem. Ponadto, każdy z partnerów ma indywidualny temperament, upodobania zmieniające się wraz z upływem czasu, marzenia i fantazje. Jedynie rozmowa i wzajemne zaufanie umożliwiają znalezienie odpowiedniego balansu pomiędzy romantyzmem, a mocnymi doznaniami seksualnymi – tak, aby w pełni można było cieszyć się seksem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *